Ballina Jeta Shikoni tornadon që goditi Serbinë (Foto / Video)

Shikoni tornadon që goditi Serbinë (Foto / Video)

22
0
SHPËRNDAJE

Për shkak të motit të keq që ka goditur Serbinë, më së shumti janë frikësuar banorët e Jagodinës të cilët kanë regjistruar një ngjarje të pazakontë në qytetin e tyre.

Sipas medieve lokale, shiu i rrëmbyeshëm kishte filluar rreth orës 13:30 dhe kishte zgjatur rreth gjysmë ore. Dhe menjëherë ishte shfaqur në pjesën perëndimore të qytetit një re e zezë, që pas disa sekondave mori formën e  tornados.

Në videot e ndryshme që tashmë janë postuar në Facebook, Twitter dhe YouTube, mbi qytetin e Jagodinës shfaqet një tornado gjigante./ess/freskirinoretornado 2 serb

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.