SHPËRNDAJE

Shkoi një vajzë e vogël në shtëpinë e shoqes së saj dhe kur filluan të luajnë shoqja i tha:

– Mos luaj me zë të lartë se nuk dua babi im të zgjohet

Vajza e vogël me çiltërsinë e saj tha:

– atëherë eja të shkojmë të lozim te varri i babit tim se unë dua ai të zgjohet!

R.H.Imeri

Na shkruani:
info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.