Ballina Hadithe Sipas statistikave, bota numëron rreth 147 milionë jetimë.

Sipas statistikave, bota numëron rreth 147 milionë jetimë.

49
0
SHPËRNDAJE

 

I Dërguari i Allahut ﷺ ka thënë: “Unë dhe ai që kujdeset për jetimin, do të jemi kështu në Xhennet, dhe e bashkoi gishtin tregues me atë të mesëm.”

 

Përkthim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.