Ballina Po keto keni lexuar... SUAD ISENI fitues i Kuizit “Ramazani 2014” në portalin freskirinore

SUAD ISENI fitues i Kuizit “Ramazani 2014” në portalin freskirinore

79
0
SHPËRNDAJE

fr libratPortali Freskirinore për nder të muajit të bekuar Ramazan, organizoi Kuizin e dytë të rradhës me fansat.
Kuizi u zhvillua gjatë Muajit të Ramazanit.

Gati një muaj rradhazi u përzgjodhën 21 finalist, ku më pas u mbajt finalja e madhe me këto të fundit.
Finalja u mbajt në tre ditë edhe ate më 22, 23, dhe 24 korrik 2014 me 30 pyetje të përgatitura.

Ai që gëzon fatin të jetë fitues i kuizit të dytë të këtij lloji në portalin freskirinore, është studenti nga Gostivari Suad Iseni. Ky i fundit shperblehet me BOTIME LIBRASH(.shih foton) dhe MIRENJOHJE!

Stafi Freskirinore uron finalistin për suksese të mëtejshme!

Ky kuiz nuk do të ishte në nivelin e duhur pa bashkëpunimin e mirëfilltë me Shtëpinë Botuese “THESARI” , duke mos kursyer fjalët për një falenderim të veçant për udhëheqësinë e Xhamisë “Hamza” posaçërisht Afet Beadinin.

Gjithashtu falenderojmë t’gjithë pjesëmarrësit dhe inshaAllah cdo Ramazan do mundohena të organizojmë kuize të po këtij lloji.

Me respekt,
FR STAFF

FR MIRENJOHJE SUAD

fr librat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.