SHPËRNDAJE

Ti japim dhurata njëri-tjetrit është synet, dhe dihet që dhurata asnjëherë nuk refuzohet. Ndonjëhere kushtet ekonomike bëjne që dhuratat të jenë më të rralla, por ato janë shumë të dashura edhe kur janë modeste.

Një lloj i vecantë i dhuratave është ai mes gruas dhe burrit. Sado që ata janë dhurata me e mirë për njeri-tjetrin, edhe dhuratat shtesë janë tejet të mirëseardhura.

Dihet mirë se gratë i duan shumë dhuratat, por edhe janë më kreative kur vie puna t’a gëzojne dikë me to. Më poshte i gjeni disa ide kreative për dhurata, e vecanërisht për ciftet e reja muslimane.

Ideja e parë: Filxhana të kafes me mbishkrimin: Unë jam gjysma e fesë së tij, dhe Une jam gjysma e fesë së saj…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.