Ballina Jeta Synetime falas për fëmijët e varfër

Synetime falas për fëmijët e varfër

26
0
SHPËRNDAJE

Dy mjek specialist nga Shkupi, në bashkëpunim me Organizatën jo qeveritare Qendra e Solidaritetit dhe Avancimit në Kumanovë, si dhe me aktivistët e saj në Shkup, organizon synetimin falas për fëmijët e varfër, invalid, jetim dhe kategori tjera sociale.

image

Synetimi bëhet në Poliklinikën Merkurë në Saraj, si dhe në një objekt privat në Komunën e Kumanovës.

Të interesuarit mund të regjistrohen tek imamët e fshatrave në Saraj,  si dhe te numri i telefonit 070/977-452.

Ndërsa të interesuarit nga Komuna e Kumanovës dhe Likovës mund t`i drejtohen zyrave të QSA-së në Kumanovë si dhe të na shkruajnë në info@solidariteti.com

Afati për paraqitjen e rasteve është deri me datë 15 maj të vitit 2015.

© 2015, FRESKIRINORE. All rights reserved.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.