E hënë, Maj 20, 2019
Ballina Etiketimet Bora

Etiketim: bora

Zonat ku ketë borë nesër dhe reshje masive shiu

3.02 – Mot kryesisht me vranësira dhe me erë. Kohë pas kohe me reshje shiu, që në mbrëmje pritet të jenë më intensive. 4.02 –...

Block title

Top 7 ditët e fundit

Block title