E diel, Nëntor 17, 2019
Ballina Etiketimet Kadir Miniri

Etiketim: Kadir Miniri

Në sprova dhe në sëmundje ka mirësi dhe shpërblime nga Zoti

Në sprova dhe në sëmundje ka mirësi dhe shpërblime nga Zoti Ligjeroi: Afet Beadini Hutbe: Kadir Miniri (min.30)

Block title

Top 7 ditët e fundit

Block title