Ballina Femra Të gjithë duhet të ngrisim zërin kundër bullizmit

Të gjithë duhet të ngrisim zërin kundër bullizmit

109
0
SHPËRNDAJE

Çdo person në këtë planet ka të drejtë të jetojë i qetë dhe i lumtur. Dhe për ta arritur këtë, ne të gjithë duhet të jemi më të përkushtuar në luftimin e bullizmit (ngacmimeve) kudo që ato ndodhin …

Ngacmimi ka ndikim të keq në jetën e shumicës së atyre që janë të prekur nga ai. Edhe prindërit kanë ndarë histori të dhimbshme të ngacmimit të fëmijët e tyre, dhe kanë folur për përvojat e tyre të tmerrshme. Ka shumë të tjerë të ngacmuar në vendin e punës, ngacmimet në internet ose kudo tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.