SHPËRNDAJE

“Të vetmen lëndë që nuk do të gjesh në të gjitha universitetet e botës për ta studiuar është: “sjellja e mirë”…, të cilën mund të mbart një punëtor higjiene dhe nuk e zotëron një profesor i universitetit.”

Dr. Abdul Aziz Al-Hudejri

info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.