Ballina Jeta Tre grupeve kurrë mos ia ndërpre fjalën

Tre grupeve kurrë mos ia ndërpre fjalën

36
0
SHPËRNDAJE

Tre grupeve kurrë mos ia ndërpre fjalën:

Prindërve,
Fëmijëve dhe
Të brengosurve.
Sepse ata flasin nga brendia e Zemrës./freskirinore

Pershtati: Ragmi Destani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.