SHPËRNDAJE

Në qarkun e kompleksit të klinikave “Nëna Terezë” në Shkup, para Klinikës për onkologji, dje rreth orës 02:30 një kryerës i panjohur ka kryer vjedhjen e një automjeti udhëtarësh me targa gjermane.

Kryerësit e ka hapur automjetin dhe ka marrë dy valixhe, 6.000 euro dhe dokumentet e udhëtimit me emrin A.B.

Ndërmerren masa për gjetjen e personit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.