Ballina Jeta Viti i tretë i Kuizit Online në Freskirinore – Ramazani 2015

Viti i tretë i Kuizit Online në Freskirinore – Ramazani 2015

25
0
SHPËRNDAJE

SPOONZORET FOTO FR 1Është viti i 3-të me rradhë që ky lloj i Kuizit Online realizohet në portalin freskirinore, enkas për dituri, argëtim dhe freski gjatë muajit të Bekuar RAMAZAN!

Ju rikujtojmë juve vizitorë, fansa, nxënës/e dhe studentë ende është hapur linku për pjesëmarrje në KUIZ.
(Konfirmimi vlen deri më 25.06.2015 , ora: 23:59min)

Andaj mos harroni të konfirmoni në linkun posht-publikuar për pjesëmarrje në Kuizin Online RAMAZANI 2015.

LINKU: http://freskirinore.com/?p=23449
(Te ky link do të zhvillohet edhe kuizi online-KLIKO KËTU)

SPONZORËT E KUIZIT për këtë vit janë:
* XHAMIA HAMZA DOBËRDOLL
** FORUMI I TË RINJVE MUSLIMANË
*** VISION ACADEMY

Sqarim:

  • Kuzi do të zhvillohet në 2 pjesë.
  • Në Pjesën e I dhe II, të drejtë pjesëmarrje kanë të gjithë personat të cilët konfirmuan se do të marrin pjesë në Kuizin online RAMAZANI 2015!
  • Pjesëmarrësit do u përgjigjen pyetjeve në pjesën e parë dhe të dytë të kuzit, që të grumbullojnë sa më shumë pikë, dhe në FINALE do të kalojnë vetëm 15 më të mirët!
  • Pjesa e parë e kuizit do të zhvillohet më datë 26.06(xhuma) dhe vetëm njëher keni të drejtë t’u përgjigjeni pyetjeve, n.q.se vërehet se keni provuar të luani me emër tjetër, më pas me emrin e juaj të vërtet ku IP. ADRESS është e njejtë  atëherë automatikisht largoheni nga loja!
  • Pjesa e dytë e kuizit do të zhvillohet më 01.07(mërkurë)
  • Grumbullohen pikët e dy pjeseve dhe 3 (tre) vendet e para shpërblehen dhe u ndahet mirënjohje
  • Rezultatet shpallen8-9.07.2015 (mërkurë – enjte)

Ndiqeni vetëm këtë LINK: http://freskirinore.com/?p=23449
S U K S E S E !

SPOONZORET FOTO FR 1Për info shtesë:
Profili zyrtar: Portali Freskirinore
Email: freski_rinore@live.com
Mob/Whatsapp: +389 73 223 666
freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.