Ballina Dita e Xhuma-Project Vlera dhe rëndësia e natës së Kadrit – Afet ef Beadini /...

Vlera dhe rëndësia e natës së Kadrit – Afet ef Beadini / VIDEO

64
0
SHPËRNDAJE

Nata e Kadrit është nata e sinqeritetit dhe përkushtimit të plotë para Fuqisë krijuese. Përkushtimi në këtë natë bëhet duke u zhveshur nga çdo qëllim sekondar i jetës dhe duke e veshur petkun e qëllimit të vetëm primar në relacionin me Krijuesin, përkushtimin e sinqertë ndaj Tij. Sinqeriteti me Të e mundëson të njerëzishmen dhe kontributin e vërtetë në shoqëri.
Për hajr Nata e Kadrit.

Ju sjellim ligjëratën e ditës së Xhuma, projekt ky që realizohet në bashkëpunim me Xhaminë Hamza dhe gjitha Video ligjëratat i gjeni të vendosura nē portalin www.freskirinore.com
•••Ligjērues: Afet ef.BEADINI•••

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.