SHPËRNDAJE

Dy adoleshentë janë vënë në pranga, pasi akuzohen për vrasjen e një foshnje 6- muajshe.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Peartree, Britani, Dy të rinjtë e arrestuar janë të moshës 16 vjeç dhe 18 vjeç.

Zyrtarët kanë kryer hetime në të gjithë zonën, pranë shtëpisë ku fëmija u gjet. Një zëdhënës i “Hampshire Constabulary” tha: ‘Fëmija u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm të Southampton, por nuk mundi dot të shpëtonte. Policia vazhdon ende hetimet për të zbardhur arsyet që i çuan të rinjtë të vrasin një foshnje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.