SHPËRNDAJE

Përballja e dyfishtë e Real Madrid kundër PSG-së në Champions League do të jetë vendimtare për sezonin e madrilenëve, por Guti, trajneri i moshave, nuk beson se e ardhmja e Zidane duhet të vihet në diskutim. Pas kësaj, ai ka pranuar se ideja që një ditë ai të marrë drejtimin e “Los Blancos” e tundon shumë.

“Ndeshja me PSG-në do të jetë shansi i fundit për Real-in, por shpresoj që të mos jetë i fundit për Zidane”, ka thënë Guti për “El Chiringuito de Jugones” të hënën. “Nuk mund ta harrojmë atë që ka bërë ai. Do të jetë shansi i fundit edhe për PSG-në, duke parë se Ligue 1 dhe Kupa e Francës nuk mund të krahasohen me Champions League. Zidane duhet të vazhdojë të jetë trajneri i Real Madrid, por edhe unë do të doja ta drejtoja skuadrën një ditë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.