Magazina

Kështu e uron “çikën” e vet Adelina Ismaili

Rina Balaj me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime të shumta nga fansat si dhe kolegët.Një urim të veçantë asaj ia bëri edhe Adelina Ismaili, e cila publikoi një fotografi të Rinës dhe shkroi “Urime ditëlindja”, të shoqëruar me disa enjoji.

Përndryshe Adelina dhe Rina gjatë vitit publikuan duetin Qikat, i cili pëlqye mjaft nga fansat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close