Lajme

Një mësues nga Gostivari ngacmon seksualisht një nxënëse të mitur

Më 29.01.2020 në orën 18.20, një banor 39-vjeçar i fshatit Gostivar raportoi se mësuesi (54) e kishte thirrur vajzën e tij të mitur në një klasë të zbrazët në shkollën ku mësonte, përqafoi dhe puthi.

Mësuesi u ndalua në MPB Gostivar për procedura të mëtejshme dhe për një pastrim të plotë të ngjarjes.

Tags

Artikuj të ndërlidhur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund të lexoni
Close
Back to top button
Close
Close